ÖNKORMÁNYZATI NYÁRI NAPKÖZIS TÁBOR 2021.

Esztergom Város Önkormányzata a munkába való visszatérés megsegítése érdekében nyári napközis tábort szervez 6 turnusban (július 5-től-augusztus 13-ig) 60 főig a járványügyi szabályok táborozásra előírt szabályainak betartásával.

Helyszín: Mindszenty József Katolikus Általános Iskola és Óvoda (2500 Esztergom, Kiss János vezérezredes út 1.)

Turnusok:

1. turnus: július 5-9.
  2. turnus július 12-16.
  3. turnus július 19-23.
  4. turnus július 26-30.
  5. turnus augusztus 2-6.
  6. turnus augusztus 9-13.

Nyitvatartás: hétfőtől-péntekig 7:00-16:30-ig

A gyermek a napközis tábort munkáltatói igazolás bemutatásával veheti igénybe. A munkáltatói igazolást a jelentkezési lap mellé csatolnia kell!

A testvéreket egy jelentkezési lapon tűntessék fel!

A jelentkezés határideje: június 15.(kedd) 16:00 óra (Ezután érkezett jelentkezéseket nem áll módunkban elfogadni.)

A jelentkezési lapokat az alábbi módon juttathatja el: (mindhárom e-mail címre kérjük)

E-mailen:

vegvari.agnes@esztergom.hu
turi.krisztina@esztergom.hu
barabas.barbara@esztergom.hu

Személyesen: az Esztergomi Közös Önkormányzati Hivatal (2500 Esztergom, Széchenyi tér 1.) portáján elhelyezett ládában.

A nyári időszakban a gyermekétkeztetésre vonatkozó kedvezmények a törvény értelmében nem érvényesek, a résztvevőknek a napi kétszeri étkezés díját be kell fizetniük, ami 600,-Ft/fő/nap, illetve 3000,-Ft/fő/hét. Amennyiben a Képviselő-testület úgy dönt, az étkezési kedvezményeket biztosítani fogjuk.

Az étkezés befizetése

2021. július 1-én   12:00-16:00 óráig
2021. július 2-án   8:00-12:00 óráig lehetséges.

Reggel 7 óra előtt az iskola kapuja zárva van, kérjük csak pedagógusnak adják át a gyermeket érkezéskor a gyülekező helyen.

• Az étkezési térítési díj befizetésekor a kedvezményre jogosító határozatot, vagy szakorvosi igazolást az étkezésért felelős személynek szíveskedjenek bemutatni!
  • Kérjük, jelezzék ÍRÁSBAN (szakorvosi igazolást ide is mellékelni kell), amennyiben gyermeküknek speciális (liszt, laktóz, glutén érzékenység, diabetes) étkezésre van szüksége!
  • A rendelés módosítására KIZÁRÓLAG sms-ben a 06-30/451-9258 telefonszámon van lehetősége! Amennyiben lemondja az étkezést, annak árát utólagosan nem áll módunkban visszatéríteni.
  • A másnapi létszám módosítására reggel 8-ig van lehetőség!
  • Amennyiben kísérő (szülő, nagyszülő, testvér…) jön a gyermekért, kérjük minden esetben szóljanak a pedagógusnak távozáskor. Ha nem a megjelölt személy viszi el a gyermeket, azt az üzenő füzetben kérjük előre jelezni szíveskedjenek.
  • A tábor heti- és napirendjét az iskola alsó szintjén kifüggesztjük. Az időpontokat a gyermekek érdekében kérjük betartani, a programok zökkenőmentes lebonyolítása miatt.
  • Minden gyermeknek legyen üzenő füzete! Ezt minden nap a hátizsákjában hozza magával, hogy a pedagógusok is tudjanak írásban jelezni a programokkal kapcsolatban. Szóbeli vagy telefonos üzeneteket nem fogadunk el.
  • Minden gyermeknek legyen hátizsákja! A hátizsákban legyen egy váltás ruha, kulacs, tolltartó és esőkabát.
  • Mindenkitől kérünk tisztasági csomagot (WC papír, papír zsebkendő, szalvéta, folyékony szappan, törölköző kéztörléshez)
  • A gyermek az állandóan szedett gyógyszereit hozza magával, az adagolást kérjük az üzenő füzetbe beírni szíveskedjenek. Ezen kívül mi semmilyen gyógyszert nem adunk a gyermekeknek, betegség esetén a szülőket azonnal értesítjük, a megadott telefonszámon.
  • Minden gyermek hozzon magával váltócipőt! A tornatermet kizárólag váltócipőben lehet használni!
  • Kérjük, hogy a gyermekek kényelmes ruhában érkezzenek, gyakran lesznek mozgásos foglalkozások.
  • Az egészségügyi nyilatkozatot kitöltve, aláírva az első táborozási napon kérjük a táborvezető pedagógusnak átadni szíveskedjenek! Ennek hiányában a gyermek nem kezdheti meg a napközis tábort!
  • Kérjük, a gyermekek vigyázzanak az iskola berendezéseire, az eszközöket rendeltetés- szerűen használják! Minden kárt, amit a gyermek okozott a szülő köteles megtéríteni.
  • Telefonért, nagyobb értéktárgyakért felelősséget vállalni nem tudunk!

A tábor megkezdésének feltételei összefoglalva:

• jelentkezési lap benyújtása (2021. június 15-ig)
  • szülői munkáltatói igazolás (jelentkezési laphoz csatoltan)
  • az ebéd befizetése az igénybe vett turnusokra
  • egészségügyi nyilatkozat (átadás az első táborozási napon)

A dokumentumok letölthetők innen:

Jelentkezési lap >>
Egészségügyi nyilatkozat >>