Téli szünet előtti utolsó tanítási nap

téli szünet

Tisztelt Szülő!

A téli szünet előtti utolsó tanítási napunk december 18-án lesz. Idén a járványhelyzet miatt nem tudunk közös iskolai ünnepséget tartani. A Karácsonyt osztályszinten ünnepeljük 18-án, így ezen a napon az első 3 órát  órarend szerint tartjuk meg, a 4. órától osztályünnepségek lesznek, osztályfőnöki órák keretében. Délután napközit és tanulószobát nem tartunk. Kérem, hogy étkezés vagy tanítás után vigyék haza a gyerekeket.

Áldott Karácsonyt és jó egészséget kívánok!

2020.12.14.                                                                                                        Fazekas Bernadett

                                                                                                                                intézményvezető

Add a Comment

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.