2019/2020. tanév rendje – II. félév

A 2019/2020-as tanév II. félévének tervezett rendje:

Jan. 27. (h): II. félév első tanítási napja
Febr. 4. (k): 16:30 szülői ért. alsós
Febr. 5. (sz): 7:40 iskolagyűlés alsós
Febr. 6. (cs): 7:40 iskolagyűlés felsős
Febr. 6. (cs): 16:30 szülői ért. felsős
Febr. 11. (k): 8:00 – 16:00 ebédbefizetés
Febr. 12. (sz): 8:00 – 16:00 ebédbefizetés
Febr. 14. (p): iskolai farsang
alsó 8:00 – 17:00
felső 17:00 – 21:00
Febr. 26. (sz): pályaorientációs nap
Febr. 28. (p): 17:00 galéria megnyitó (6. évf.)

Márc. 5. (cs): Vár az iskola –ovis foglalkozás
Márc. 4. (sz): 7:40 iskolagyűlés alsó
Márc. 5. (cs): 7: 40 iskolagyűlés felső
Márc. 9. (h): 16:00 fogadóóra alsó, felső
Márc. 2-6. közt tanulmányi verseny iskolai
Márc. 10. (k): 8:00 – 16:00 ebédbefizetés
Márc.11. (sz): 8:00 – 16:00 ebédbefizetés
Márc. 13. (p): iskolai ünnepély
Márc. 19. (cs): Vár az iskola – ovis foglalkozás
Márc. 25. (sz) versmondó verseny alsós
Márc. 31. (k): nyílt nap

Ápr. 1. (sz): 7:40 iskolagyűlés alsó
Ápr. 2. (cs): Vár az iskola –ovis foglalkozás
Ápr. 2. (cs): iskolagyűlés és szavalóverseny felső
Ápr. 1-8. közt húsvéti vásár
Ápr. 7. (k): húsvéti kézműves foglalkozás
Ápr. 9-14. közt tavaszi szünet
szünet előtti utolsó tanítási nap: ápr. 8.
szünet utáni első tanítási nap: ápr. 15.
Ápr. 15. (sz): ebédbefizetés
Ápr. 16. (cs) ebédbefizetés
Ápr. 16. (cs): Vár az iskola –ovis foglalkozás
Ápr. 22. (sz): Föld napja
Ápr. Bambergi iskola érkezése
Ápr. 29-30. Babits-napok
29. kulturális nap
30. sportnap

Máj. 5. (k): 16:30 szülői ért. alsó
Máj. 6. (sz): 7:40 iskolagyűlés alsó
Máj. 7. (cs): 7:40 iskolagyűlés felső
Máj. 7. (cs): 16:30 szülői ért., felső
Máj. 9. (sz): Tavaszi Dalosünnep
Máj. 12. (k): 8:00 – 16:00 ebédbefizetés
Máj. 13. (sz): 8:00 – 16:00 ebédbefizetés
Máj. 14. (cs): 14:30 Természetismereti városi vetélkedő
Máj. XVII. Esztergomi Néptánc Fesztivál
Máj. 20. (sz): idegen nyelvi mérés (6. és 8. évf.)
Máj. 21. (cs): IV. Stratégiai társasjátékok versenye
Máj. 27. (sz): kompetenciamérés (6. és 8. évf.)
Máj. 22/29. (p): 17:00 Galéria megnyitó (5. évf.)

Jún. 9. (k): osztályozóvizsgák
Jún. 10. (sz): osztályozóért., szerenád
Jún. 11. (cs): tanulmányi kirándulás
Jún. 12. (p): 10:00 ballagás
Jún. 15. (h): DÖK nap
Jún. 18. (cs): 16:30 tanévzáró ünnepély

 

I. félév:
IX. 2. (h): 8:00 1. tanítási nap, tanévnyitó ünnepély

16:30 szülői workshop (KAP)
IX. 10. (k): 16:30 szülői értekezlet – alsó
IX. 12. (cs): 16:30 szülői értekezlet – felső

IX. 20. (p): tanítás nélküli munkanap, nevelési értekezlet (KAP)
IX. 23. (h) sulizsák (ruhagyűjtés),
IX. 27. (p): 17:00 galéria megnyitó
IX. 30. (h) papírgyűjtés

X. 1. (k): iskolai népdaléneklési verseny
X. 2. (sz): 7:40 iskolagyűlés – alsó
X. 3. (cs): 7:40 iskolagyűlés – felső
X. 4. (p): tanítás nélküli munkanap, nevelési értekezlet (KAP)
X. 22. (k): 12:00 iskolai ünnep
X. 28-X.31.  őszi szünet
* Szünet előtti utolsó tanítási nap: X. 26. (p)
* Szünet utáni első tanítási nap: XI. 4. (h)

XI. 6. (sz): 7:40 iskolagyűlés – alsó
XI. 7. (cs): 7:40 iskolagyűlés – felső
XI. 11. (h): 16:00 – 17:00 fogadó óra
XI. 22/29. (p): 17:00 galéria megnyitó
XI. 26. (k): 8:00 ünnepélyes iskolagyűlés

XII. 4. (sz): 7:40 iskolagyűlés – alsó
XII. 5. (cs): 7:40 iskolagyűlés – felső
XII. 7. (szombat): XII. 24. keddi munkanap ledolgozása, Mikulás
XII. 4-20. közt adventi vásár
XII. 17. (k): 15:00 karácsonyi kézműves foglalkozás
XII. 19. (cs): 17:00 karácsonyi műsor
XII. 20. (p): 11:00 iskola ünnepély
XII. 23-I.3.  téli szünet
* Szünet előtti utolsó tanítási nap: XII. 20. (p)
* Szünet utáni első tanítási nap: I. 6. (h)

I. 8. (sz): 7:40 iskolagyűlés – alsó
I. 9. (cs): 7:40 iskolagyűlés – felső
I. 24. (p): I. félév vége
I. 31-ig félévi értesítő
I. 27. (h): II. félév első tanítási napja

Add a Comment

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.