Tájékoztatás e-ügyintézésről

eügyintézés

A köznevelési intézményekben a különböző ügyek intézését a gondviselők elektronikus úton is kezdeményezhetik a KRÉTA felületen. Az e-Ügyintézés megvalósulásával elegendő lesz a megfelelő kérvények, nyilatkozatok, igazolások elektronikus benyújtása.

A KAFFEE (Köznevelés Állami Fenntartóinak Folyamat Egységesítése és Elektronizálása) projekt bevezetéséhez közzétesszük a felhasználói segédletet és tájékoztatót. Szülői értekezleten és fogadóóráinkon személyesen is segítséget nyújtunk az elektronikus rendszer használatához.

Az e-Ügyintézés csak bővített gondviselői jogosultsággal rendelkező felhasználó számára érhető el, tanulói belépéssel nem.

A segédletek és tájékoztatók letölthetők innen:

Add a Comment

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.