Sikereink 1986-2000 között

Iskolánk tanulóinak nagyszerű eredményei a különböző sportversenyeken

1999 – 2000 tanév

Városi Teremlabdarúgó-Torna:
II. korcsoport 3. helyezés,
IV. korcsoport 4. helyezés.
A III. korcsoport megnyerte mind a városi, mind a körzeti fordulót, a megyeiben 4. helyezettek lettek.

Kosárlabda: Minkét korcsoportos (III. illetve IV.) lánycsapatunk megnyerte a városi fordulót és a megyei döntőben szintén mindkét csapat harmadik lett.

Rögby mélyfogásos területi: 3. helyezés.

Mezei futóverseny: Erős Adrienn megnyerte.

1998 – 1999 tanév

Utcai Labdarúgó Bajnokság:
II. korcsoport 1. helyezés. A csapat tagjai: Kontics Ádám, Papp Róbert, Gyebnár András, Rózsa Sándor, Fehér Zsolt.
III. korcsoport szintén 1. helyezett lett. A csapat tagjai: Tóth Balázs, Minczér Péter, Balázs István, Meszes András, Bakai János.

Kispályás Labdarúgótorna: 2. helyezés.

Kosárlabda Petőfi Kupa: a fiúk 3., a lányok 2. helyezettek lettek.

Atlétika váltófutás: 3. helyezés.

Rögby városi bajnokság: 5. helyezés.

Szentgyörgy Napi Ifjúsági és Sportnap Ügyességi Verseny:
kötélhúzás 1. helyezés,
atlétika 1. helyezés,
kosárlabda lányok 2. helyezés,
távolugrás 1. helyezés.

Városi úszóversenyen összesített 3. helyezés.

1997 – 1998 tanév

Dunakanyar Kupa: IV. korcsoport 3. helyezés.
Atlétika:
III. korcsoport fiú 2. helyezés,
III. korcsoport lány 4. helyezés.

1996 – 1997 tanév

Városi atlétika verseny:
I. korcsoportos fiú 4. helyezés,
I. korcsoportos lány 3. helyezés,
II. korcsoportos fiú 1. helyezés.

Városi kosárlabda-bajnokságon a lányok 1. helyezést értek el. Továbbjutva a megyei fordulón 4.helyezés.

Rendhagyó tűzriadó az iskolában. Sportnap a Tűzoltósággal!

1995 – 1996 tanév

Városi atlétika verseny:
II. korcsoportos fiú 3. helyezés,
II. korcsoportos lány 2. helyezés,
IV. korcsoportos fiú 4. helyezés,
IV. korcsoportos lány 3. helyezés.

Rögby városi bajnokság: IV. korcsoportos fiú 3. helyezés.

Városi kispályás labdarúgótornán:
II. korcsoport 3. helyezés,
III. korcsoport 2.
IV. korcsoport 5. helyezés ért el.

Március 15.-i Teremlabdarúgó-tornán a IV. korcsoportos fiúk 2. helyezést értek el.

Torna körzeti versenyen a II. és a III. korcsoport is 4. helyezést ért el.

Atlétika városi bajnokság:
II. korcsoport fiú 3. helyezés,
IV. korcsoport lány 3. helyezés,
IV. korcsoport fiú 4. helyezés ért el.

1994 – 1995 tanév

Teremlabdarúgó-tornán a II. korcsoportos fiúk 8. helyezést értek el.
Atlétika verseny:
II. korcsoportos fiú 4. helyezés,
III. korcsoportos lány 4. helyezés,
III. korcsoportos fiú 3. helyezés,
IV. korcsoportos fiú 2. helyezés.

Tenisz megyei verseny III. korcsoport lány 3. helyezés.

1993 – 1994 tanév

Kosárlabda városi forduló III. korcsoport. lány 1. helyezett, megyei forduló 3. helyezett.
Kosárlabda városi forduló II. korcsoport. fiú 1. helyezett, megyei forduló 4. helyezett.

Torna városi forduló III. korcsoport. lány 3. helyezett, megyei forduló 6. helyezett.
A csapat tagjai:Bartos Gabriella, Lugosi Krisztina, Rádulj Szilvia, Erős Kinga, Rékai Szilvia, Lugosi Zsuzsanna.

Labdarúgás városi forduló:
III. korcsoport. fiú 1. helyezett,
IV. korcsoport 6. helyezett.

Mezei futóversenyen Dörnyei Milán 5. helyezést ért el.

Úszóverseny városi forduló:
Schönwalder Miklós gyors- és pillangóúszásban 1. helyezést,
Benedek Miklós pillangóúszásban 2. helyezést ért el.
Megyei fordulón ugyanezen úszásnemekben Schönwalder Miklós 1. illetve 2., Benedek Miklós 3. helyezést ért el.

1992 – 1993 tanév

Torna városi forduló III. korcsoport lány 1. helyezett.
Torna megyei forduló III. korcsoport lány 2. helyezett.
Kosárlabda városi forduló IV. korcsoport fiú 1. helyezett, megyei forduló 3. helyezés.
A fiúcsapat tagjai: Sasvári Viktor, Trexler Péter, Bacsa György, Pusztai Balázs, Pálfi Zsolt, Süveges Gábor, Karácsony László, Nagy S. Péter, Mandusic Sándor, Mizik András.
A lánycsapat tagjai: Lábas Anikó, Kozák Bernadett, Bartos Gabriella, Rádulj Szilvia, Lugosi Krisztina, Erős Kinga, Rékai Szilvia.

1991 – 1992 tanév

Nincsenek adataink, kérnénk segítséget a volt diánkjainktól!!!

1990 – 1991 tanév

Kosárlabda városi forduló III. korcsoport. 2. helyezett.

Atlétika városi forduló: 2. helyezett Madarász Ákos.

Torna körzeti: 2. helyzés.
A csapat tagjai: Lábas Anikó, Nagy Krisztina, Kecskés Tünde, Csordás Katalin.

Asztalitenisz városi: 3. helyezés.

1989 – 1990 tanév

Asztalitenisz városi: 1. helyezett: Vollár B., Kissák Gy.
Asztalitenisz megyei: 1. helyezett: Vollár B., Kissák Gy.

Evezés 4. helyezett: Horváth Klára.

1988 – 1989 tanév

Torna háziverseny: kisdobos 19 fő, úttörő 29 fő.

Atlétika: Krempt Réka, Jombik Zoltán.

Kosárlabda városi forduló fiú: 1. helyezett.

Toldi Kondi: 2. helyezett Krempf Réka.

1987 – 1988 tanév

Városi kézilabdaverseny: 1. helyezés.

Labdarúgás: Városi forduló 1. helyezett, körzeti forduló 2. helyezett.

1986 – 1987 tanév

Kézilabda: Fülöp Adrienn, Parák Orsolya, Pándi Andrea, Pirtyák Eszter.

Torna csapat: Mankó Krisztina, Csékei Melinda, Balogh Bernadett, Tilmann Edina, Lábos Anikó, Sritek Bernadett, Krempf Réka.

Add a Comment

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.