Pályázat – az iskola árnyékosítása

ültettünk

Az esztergomi Babits iskola alapítványa, a Fénysugár Oktatási és Nevelési Alapítvány 400 000 Ft támogatást nyert a Tesco „Ön választ, mi segítünk” programjával. A nyertes projekt címe: az iskola udvarának árnyékosítása, szépítése a szabadidős tevékenységekért.

A projekt során hangsúlyosabbá kívántuk tenni a környezeti nevelést. A támogatással a szabadtéri órák lebonyolítása szebb és jobb körülmények között történhet. A napernyők segítségével minden napszakban szervezhető kinti játék, foglalkozás.

November elején fát és ciprusokat ültettünk. A közös növényültetést a szülőkkel és a gyerekekkel együtt végeztük. Nyáron a napernyők beszerzésére került a sor. Elsőként a felügyeletet igénylő, illetve a nyári Erzsébet-táborba jelentkező gyerekek élvezhetik a napernyők árnyékát a napsütéses órákban.

Köszönjük a TESCO támogatását.

ültettünk

 

ültettünk

 

ültettünk

 

napernyők

 

napernyők

Add a Comment

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.