ÖNKORMÁNYZATI NYÁRI NAPKÖZIS TÁBOR

Esztergom Város Önkormányzata a munkába való visszatérés megsegítése érdekében nyári napközis tábort szervez  6 turnusban (július 6-tól augusztus 14-ig), 60 főig a járványügyi szabályok táborozásra előírt szabályainak betartásával.

Helyszín: Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola

Turnusok:

1. turnus:  július 6-10.
  2. turnus:  július 13-17.
  3. turnus:  július 20-24.
  4. turnus:  július 27-31.
  5. turnus:  augusztus 3-7.
  6. turnus:  augusztus 10-14.

Nyitvatartás: hétfőtől péntekig 7:00-16:30

Egy gyermek a napközis tábort maximum 4 héten keresztül veheti igénybe, munkáltatói igazolás bemutatásával. A munkáltatói igazolást a jelentkezési lap mellé csatolni kell!

A limitált létszám miatt a jelentkezési lapon sorszámmal jelölje, hogy mely turnusok azok, amelyek a gyermeke felügyelete szempontjából a legfontosabbak. (legfontosabb=1, legkevésbé fontos=4) A testvéreket egy jelentkezési lapon tüntessék fel!

A jelentkezés határideje: június 30.(kedd) 16:00 óra (Ezután érkezett jelentkezéseket nem áll módunkban elfogadni.)

A jelentkezési lapokat az alábbi módon juttathatja el:

E-mailen:  turi.krisztina@esztergom.hu  vagy barabas.barbara@esztergom.hu

Személyesen: az Esztergomi Közös Önkormányzati Hivatal (2500 Esztergom, Széchenyi tér 1.) portáján elhelyezett ládában.

A nyári időszakban a gyermekétkeztetésre vonatkozó kedvezmények a törvény értelmében nem érvényesek, a résztvevőknek a napi kétszeri étkezés díját be kell fizetniük, ami 570,-Ft/fő/nap, illetve 2850,-Ft/fő/hét.

Az étkezés befizetése

•  2020. július 2-án   12:00-16:00 óráig
  • 2020. július 3-án    8:00-12:00 óráig lehetséges.

Reggel 7 óra előtt az iskola kapuja zárva van, kérjük csak pedagógusnak adják át a kijelölt gyermeket érkezéskor a gyülekező helyen.

• Az étkezési térítési díj befizetésekor a kedvezményre jogosító határozatot, vagy szakorvosi igazolást az iskolatitkárnak szíveskedjenek bemutatni!
  • Kérjük, jelezzék ÍRÁSBAN (szakorvosi igazolást ide is mellékelni kell), amennyiben gyermeküknek speciális (liszt, laktóz, glutén érzékenység, diabetes) étkezésre van szüksége!
  • A rendelés módosítása KIZÁRÓLAG sms-ben a 06-30/216-9249-es telefonszámon lehetséges
  • A másnapi létszám módosítására reggel 8-ig van lehetőség!
  • Amennyiben kísérő (szülő, nagyszülő, testvér…) jön a gyermekért, kérjük minden esetben szóljanak a pedagógusnak távozáskor. Ha más viszi el a gyermeket, azt az üzenő füzetben kérjük előre jelezni szíveskedjenek.
  • A tábor heti és napirendjét az iskola alsó szintjén kifüggesztjük. Az időpontokat a gyermekek érdekében kérjük betartani, a programok zökkenőmentes lebonyolítása miatt.
  • Minden gyermeknek legyen üzenő füzete! Ezt minden nap a hátizsákjában hozza magával, hogy a pedagógusok is tudjanak írásban jelezni a programokkal kapcsolatban. Szóbeli vagy telefonos üzeneteket nem fogadunk el.
  • Minden gyermeknek legyen hátizsákja! A hátizsákban legyen egy váltás ruha, kulacs, tolltartó és esőkabát.
  • Mindenkitől kérünk tisztasági csomagot (WC papír, papír zsebkendő, szalvéta, folyékony szappan, törölköző kéztörléshez)
  • A gyermek az állandóan szedett gyógyszereit hozza magával, az adagolást kérjük az üzenő füzetbe beírni szíveskedjenek. Ezen kívül mi semmilyen gyógyszert nem adunk a gyermekeknek, betegség esetén a szülőket azonnal értesítjük a megadott telefonszámon.
  • Minden gyermek hozzon magával váltócipőt! A tornatermet kizárólag váltócipőben lehet használni!
  • Kérjük, hogy a gyermekek kényelmes ruhában érkezzenek, gyakran lesznek mozgásos foglalkozások.
  • Az egészségügyi nyilatkozatot kitöltve, aláírva az első táborozási napon kérjük a táborvezető pedagógusnak átadni szíveskedjenek! Ennek hiányában a gyermek nem kezdheti meg a napközis tábort!
  • Kérjük, a gyermekek vigyázzanak az iskola berendezéseire, az eszközöket rendeltetésszerűen használják! Minden kárt, amit a gyermek okozott, a szülő köteles megtéríteni.
  • Telefonért, nagyobb értéktárgyakért felelősséget vállalni nem tudunk!

A tábor megkezdésének feltételei összefoglalva:

• jelentkezési lap benyújtása (június 30-ig)
  • szülői munkáltatói igazolás (jelentkezési laphoz csatoltan)
  • az ebéd befizetése az igénybe vett turnusokra
  • egészségügyi nyilatkozat (átadás az első táborozási napon)

A szükséges dokumentumok letölthetők: