2019. tavaszi sikereink

A tavaszi időszakban is büszkék lehetünk iskolánk tanulóira. sikerek

XVI. Esztergomi Néptánc Fesztiválon jártak táncos lábú kisdiákjaink.

József Attila Ált. Isk. Városi szavalóverseny:
Keresztessy Fanni (1.a)
Keresztessy Zita (3.b)
Bartl-Németh Hanna Dorka (5.b)
Karalyos Kriszta (8.b)

Féja Géza Művelődési Ház: Ister-Granum Eurorégiós Vers- és Mesemondó Verseny:
Keresztessy Fanni (1.a)
Keresztessy Zita (3.b)
Karalyos Kriszta (8.b)

PPKE BTK „Gondold újra a baglyot!” alkotói pályázata:
Agócs Alexa (1.a), Keresztessy Fanni (1.a), Rabecz Rebeka (1.a), Balogh Enikő (2.b), Pakurár Hanna (2.b), Jó-Dobronya Dóra (2.b), Cserei Gergő (3.a), Dudás Dominik (3.a), Csepecz Hanna (3.b), Pusztai Kitti (3.b), Keresztessy Zita (3.b), Bognár Attila (3.b)

Március 15-i városi történelmi vetélkedő:
II. helyezés: Bukovics Karolina, Jó-Dobronya Ádám, Karalyos Kriszta, Raczkó Vanda, Zimmerer Dominik (8.b)

BankVelem PénzOkos Kupa:
Megyei I. helyezés, regionális III. helyezés: Raczkó Vanda, Karalyos Kriszta, Bukovics Karolina (8.b)
Megyei IV. helyezés: Zimmerer Dominik (8.b), Pétervári Szabolcs, Vicze Bálint (7.b)

Vigyázz! Kész! Pénz! – Regionális döntő, Győr:
I. helyezés: Karalyos Kriszta, Bukovics Karolina, Zimmerer Dominik (8. b), Pétervári Szabolcs, Vicze Bálint (7. b).

“A Nagy Háború” megyei történelmi és műveltségi vetélkedő:
II. helyezés: Bukovics Karolina, Jó-Dobronya Ádám, Mandák Petra (8.b)

“Istennel a hazáért és a szabadságért” regionális történelmi verseny, Párkány:
II. helyezés: Bukovics Karolina, Karalyos Kriszta, Zimmerer Dominik (8. b)

Bendegúz Tudásbajnokság:
Raczkó Vanda (8.b): történelem – megyei I. helyezés, biológia – megyei II. helyezés
Pétervári Szabolcs (7.b): matematika – megyei III. helyezés

Föld napi vetélkedő:
I. helyezett: 1.a osztály
II. helyezett: 2.b osztály
III. helyezett: 4.b osztály
I. helyezett: 8.b osztály
II. helyezett: 6.a osztály
III. helyezett: 7.a és 8.a osztály

Természetismereti Városi Vetélkedő:
II. helyezés

Vízkincskereső kerékpáros verseny:
V. helyezés: Eszenyi Krisztián, Minczér Viktor, Petróczi Attila, Robotka Lénárd (6.a), Szabó Dominik (6.b)

Katasztrófavédelmi Ifjúsági Verseny:
IV. helyezés: Antalics Péter (8.a) , Karalyos Kriszta, Raczkó Vanda, Zimmerer Dominik (8.b)

Birkózás:
Jung Zsófi (2.b) I. helyezés Tatabánya
Jung Marci (3.b) országos bajnokság
Cserei Gergő (3.a) I. helyezés
Kicsindy Lél (3. b) III. helyezés
Kicsindy Anna (6.a) III.helyezés
Fauzer Bence I. helyezés
Kovács Viola II. helyezés (nemzetközi)

Kosárlabda:
7-8. osztályos lány csapat: I. helyezés

Tánc:
Vaszi Zsófia (5.b) Show csoport I. hely, Disco szóló IV. hely
Marosújvári Kristóf (6.a) Magyar Bajnoki cím:

Papírgyűjtés:
Alsó:                                              Felső:
1. hely 4.a 448 kg                       1. hely 6.b 1691 kg
2. hely 2.b 299 kg                      2. hely 5.a 898 kg
3. hely 4.b 229 kg                      3. hely 6.a 679 kg

TeSzedd akció:
A 6.évfolyamos diákok az esztergomi biciklis út mentén szedtek össze nagyon sok szemetet

Láthatatlan munka címmel az Esztergomi Otthon Segítünk Alapítvány rajzpályázatot hirdetett, melyen az 1.a részt vett és műveiket a Játékkunyhó Játék az osztályban élményprogrammal díjazta.

Gratulálunk!

Add a Comment

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.