2018. márciusi sikereink

sikereink2018. márciusa igen gazdag volt programokban és versenyekben. Tanulóink kitűnően szerepeltek a megmérettetéseken!

Városi műveltségi vetélkedő
IV. hely, csapattagok: Laskai Lejla (3.b), Zana Kristóf (3.b), Hubácsek Márton (4.a), Tatát Enna (4.b)

Iskolai szavalóverseny:
1.-2. osztály: I. Bereczki Réka (2.a), II. Guzsik Dóra (1.b), Nagy Kiara (2.a) és Nagy Adrienn (2.b), III. Laskai Nikolasz (1.b) és Balogh Enikő (1.b); különdíjazott Keresztessy Zita (2.b) ő képviseli iskolánk 1.-2. osztályos tanulóit a városi szavalóversenyen
3.-4. osztály: I. Mandák Liza (4.a), II. Bartl-Német Hanna (4.b), III. Vaszi Zsófi (4.b) és Tilk Csongor (4.a); különdíjazott Horváth Ármin (4.a) ő képviseli iskolánk 3.-4. osztályos tanulóit a városi szavalóversenyen

Iskolai komplex tanulmányi verseny:
2. osztály: I. Bereczki Réka (2.a), II. Czerok Gerda (2.a), III. Hajnik Zita (2.b), Keresztessy Zita (2.b) Sáfián Patrik (2.b) és Sólyom Rebeka (2.a)
3. osztály: I. Fauzer Bence (3.b) és Laskai Lejla Szintia (3.b), II. Szabó Viktória (3.a) és Szűcs Botond (3.b), III. Német Vanessza (3.a)
4. osztály: I. Tóth Kristóf (4.a), II. Gálosi Dorka (4.a), III. Hajnik Gergő (4.b)

Iskolai matematikaverseny:
5. osztály: I. Bukovics Kamilla (5. a), II. Robotka Lénárd (5.a), III. Bodocz Lara (5.b) és Petróczi Attila (5.a)
6. osztály: I. Pétervári Szabolcs (6.b), II. Bartha Róbert (6.a), III. Patkóczi László (6.b)
7. oszály: I. Bukovics Karolina (7.b), II. Zimmerer Dominik (7.b), III. Antalics Péter (7.a)
8. osztály: I. Lekli Zsolt (8.a), Csöregi Dóra (8.a), Acél Dávid (8.a)

Iskolai természetismeret-verseny:
5. osztyály: I. Bodocz Lara (5.b), II. Félegyházi Laura (5.a), III. Mezei Cintia (5.b)
6. osztály: I. Pirer Szilvia (6.a), II. Vicze Bálint (6.b), III. Hullár Milán (6.a)

Iskolai természettudományi verseny:
7. osztály: I. Bukovics Karolina (7.b), II. Mandák Petra (7.b), III. Aszódi Veronika (7.b), Jó-Dobronya Ádám (7.b), Zimmerer Dominik (7.b)
8. osztály: I. Lekli Zsolt (8.a), Acél Dávid (8.a), III. Zrupkó Ádám (8.a)

Iskolai informatikaverseny:
6. osztály: I. Erős János Krisztofer (6.a), II. Patkóczi László (6.b) és Bartha Róbert (6.a), III. Hullár Milán (6.a)
7-8. évfolyam: I. Béres Sára (8. b), II. Szabó Krisztián (8.b), Zimmerer Dominik (7.b)

“1848, te csillag”, megyei történelmi és műveltségi vetélkedő, Leányvár:
I. hely: Bukovics Karolina, Jó-Dobronya Ádám, Mandák Petra (7.b)

1848-as térségi csapatverseny, Tarján:
V. hely: Bukovics Karolina, Hopka Dániel, Karalyos Kriszta, Mandák Petra (7.b)

Országos Íjászverseny:
I. hely: Antalics Péter (7.a)

Sakk-Matyi:
I. hely: Pétervári Szabolcs (6.b)

Országos Sakk Diákolimpia:
XIV. hely: Pétervári Szabolcs (6.b)

Városi diákolimpia
III. korcsoport – III. hely: Teperics Bence (7.a), Varju András (6.b), Lakatos Renátó (6.a), Szobonya Patrik (6.a), Lakatos Renátó (6.b), Minczér Viktor (5.a), Kardos Dávid (6.a), Balogh Nándor (5.b)
IV. korcsoport – III. hely: Szarka Bence (6.a), Teperics Bence (7.a), Dömény Szabolcs (7.a), Farkas Krisztofer (6.a), Farkas Kevin (7.a), Horváth Lajos (7.b), Hopka Dániel (7.b)

Győr Audi ETO Balázs Kupa (kézilabda):
Tatár Enna (4.b)

Esztergomi Gyermek Autós Közlekedési Park megnyitóján iskolánkat képviselte Antalics Ádám (4.b) és Hubácsek Márton (4.a)

Gratulálunk diákjainknak az elért eredményekhez!

Add a Comment

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.