2018. februári sikereink

sikereink2018. februárjában is sok versenyen vettek részt diákjaink, remek eredményeket értek el.

Olvasókör Kiállítás megnyitón szerepelt énekkarunk és a furulya szakkörösök
Pethő Melinda (3.a), Szabó Viktória (3.a), Németh Vanessza (3.a), Szűcs Botond (3.b), Zakariás Elizabet (3.b), Staberecz Emese (3.b), Guzsik Luca (3.b), Laskai Lejla (3.b), Mitas Angéla (7.a), Jónás Adriána (7.a), Bukovics Karolina (7.b), Farkas József (8.a)

Olvasókör Kiállításon kiállításra került a következő tanulóink rajza: Keresztessy Zita (2.b), Varga Viktória (3.b), Tatár Enna (4.b), Szabó Sándor (4.b), Horváth Zsolt (4.b), Dávid Kincső (4.b), Vaszi Zsófi (4.b), Bognár Attila (2.b), Mandák Liza (4.a), Vén-Viktória Bianka (1.a)

MINDLAB stratégiai társasjátékok városi verseny
II. hely: Tilk Csongor (4.a), Kovács Viola (4.b)

Városi KRESZ verseny
III. hely: Hubácsek Márton (4.a), Antalics Ádám (4.b), Hajnik Gergő (4.b)

Tudásbajnokság, levelező internetes verseny (egész féléves munkájáért):
Antalics Ádám (4.b) matek – arany fokozat
Tatár Enna (4.b) környezetismeret – arany fokozat
Vajna Emma (4.b) magyar nyelv – bronz fokozat
Raczkó Vanda (7.b) történelem – arany fokozat
Karalyos Kriszta (7.b) történelem – arany fokozat, angol – ezüst fokozat

Bolyai Természetismereti Verseny:
Gálosi Dorka (4.a), Horváth Ármin (4.a), Hubácsek Márton (4.a), Mandák Liza (4.a)

Zrínyi Ilona Matematika Verseny:
Keresztessy Zita (2.b), Molnár Máté Bence (3.b), Szűcs Botond (3.b), Dobosi Hanna (4.a), Tóth-Koncz Melissza (4.a), Uresch Alexandra (4.a), Antalics Ádám (4.b)
Felső tagozatosok közül Pétervári Szabolcs (6.b) érte el a legjobb eredményt.

Országos történelem tanulmányi verseny a 7–8. évfolyamos tanulók számára, megyei forduló:
Bukovics Karolina (7.b) – 8. helyezés

1848-as csapatverseny:
Megyei fordulóba jutott a csapatunk – Bukovics Karolina, Jó-Dobronya Ádám, Karalyos Kriszta, Mandák Petra (7.b)

“Föltámadott a tenger”, országos történelemverseny, I. forduló
Bejutott a II. fordulóba a csapatunk – Bukovics Karolina, Jó-Dobronya Ádám, Karalyos Kriszta, Mandák Petra (7.b)

I. Szentkirályi Károly Iskolai Emléktorna (foci):
Nagy Adrián (1.a), Hubácsek Gergő (1.b), Dudás Dominik (2.a), Bereczki Réka (2.a), Gondos Mihály (2.a), Cserei Gergő (2.a), Lakatos Benjamin (2.a), Kolompár Andás (2.b), Hopka Máté (2.b) – VI. hely

Winter Cup (foci):
Lipták Csaba (4.a), Antalics Ádám (4.b) – III. hely

Úszóverseny:
Horváth Ármin (4.a)

OTP Bozsik (foci):
Zana Kristóf (3.b), Raczkó Ferenc (3.b), Molnár Máté Bence (3.b), Deák Gergely (3.b), Antalics Ádám (4.b)

Síelés (Ausztria):
Antalics Ádám (4.b) – ezüst érem

Kézilabda:
Tatár Enna (4.b)

Diákolimpia kosárlabda:
Fiúk – III. helyezés
Lányok – III. helyezés

Piliscsabai Tehetségkutató sakk:
Pétervári Szabolcs (6.b) – I. helyezés

Szén János Kupa Városi Bajnokság:
Kardos Dávid, Lakatos Renátó, Szobonya Patrik (6.a), Balogh Nándor (5.b), Minczér Viktor (5.a), Teperics Bence (7.a), Deák Ferenc, Varjú András, Pétervári Szabolcs (6.b) – III. helyezés

Tanulóinknak gratulálunk, további sok sikert kívánunk!

 

Add a Comment

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.