2017. októberi sikereink

sikereinkIskolánk tanulói október hónapban is részt vettek különböző sport- és tanulmányi versenyeken, megemlékezéseken.

Zöld Fenyő Idősek Otthona – idősek világnapja alkalmából szép műsort adtak elő iskolánk tanulói:
Gálosi Dorka 4.a, Horváth Ármin 4.a, Szabó Viktória 3.a, Guzsik Luca 3.b, Pethő Melinda 3.a

Bolyai Matematika verseny (megyei):
3.b csapata 32. hely: Deák Gergely, Molnár Máté Bence, Szűcs Botond, Zana Kristóf
4.a osztály csapata 33. hely: Dobosi Hanna, Tóth-Koncz Melissza, Mandák Liza, Uresch Alexandra,
3.b másik csapata 43. hely Acél Noémi, Berki Kadosa Ádám, Varga Viktória, Zakariás Elizabet

Bogáncs kutyamenhely Állatok Világnapja alkalmából rajzpályázatot hirdetett, díjazottak:
Czerok Gerda 2.a, Dávid Ramóna 2.a, Bereczki Réka 2.a, Horváth Csenge 1.a

II. Esztergomi Építész Napok rajzpályázatára készített alkotásokkal emléklapot nyertek:
Fauzer Marcell 5.b és Bánáti Rebeka 5. b

Városi Történelmi szavalóverseny:
Keresztessy Zita 2.b – II. helyezés
Farkas Kevin 7.a – III. helyezés

Iskolai népdaléneklési verseny:
I. Mező Csanád (4.a),
II. Tóth Adrienn (4.b),
III. Mandák Liza (4.a), Uresch Alexandra (4.a), Laskai Leila

SPORTVERSENYEK
VI. Arany Kupa Atlétika verseny II. helyezést érte el iskolánk lány csapata a 2. korcsoportban:
Németh Nóra 3.b, Acél Noémi 3.b, Tatár Enna 4.b, aki egyéni I. helyezést ért el

VI. Arany Kupa Atlétika verseny IV. helyezést érte el iskolánk lány csapata a 3. korcsoportban:
Vastag Amanda, Szatmári Eszter, Katona Maja

VI. Arany Kupa Atlétika verseny IV. helyezést érte el iskolánk lány csapata a 4. korcsoportban:
Langer Liza, Lakatos Rebeka, Aszódi Veronika

VI. Arany Kupa Atlétika verseny IV. helyezést érte el iskolánk fiú csapata a 2. korcsoportban:
Koller Márk, Horváth Ármin, Bartha Zsolt

VI. Arany Kupa Atlétikai verseny I. helyezést ért el iskolánk fiúcsapata a 3. korcsoportban:
Szobonya Patrik, Kardos Dávid, Teperics Bence, aki egyéniben II. helyezést ért el

VI. Arany Kupa Atlétikai verseny II. helyezést ért el iskolánk fiúcsapata a 4. korcsoportban:
Kreisz Szilveszter, Körmöndi Áron, Jónás Roland, aki egyéniben II. helyezést ért el

Úszóverseny:
Zana Kristóf 3.b  II. helyezés

Megyei úszóverseny:
Horváth Ármin 4.a pillangó II., hát II., mell I., gyors III., vegyes váltó III.
Fenyves Lili (4.a) hát, mell, gyors, pillangó VII. hely

Kézilabda:
ezüst érem Tatár Enna 4.b (Dorog: Martonvásár)

Bozsik foci:
A 3. és 4. korcsoportban fergeteges győzelmeket arattak focistáink az őszi tornákon.

Gratulálunk tanulóinknak!

Add a Comment

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.