2017. márciusi sikereink

sikereinkEbben a hónapban is rengeteg versenyen tették próbára tudásukat, erejüket, ügyességüket tanulóink. Nemhiába! Oklevelek, érmek garmadával tértek vissza diákjaink a megmérettetésekről!

Országos angol nyelvi verseny, megyei forduló:
Béres Sára (7. b) – 7. helyezés

Területi katasztrófavédelmi verseny:
Horváth Alexandra, Kiss Klaudia, Pollák Máté, Stolczenberger Ábel (7. b) – 4. helyezés

Március 15-i, városi történelmi verseny:
Csöregi Dóra, Demjén Dóra, Gazda Virág, Acél Dávid (7. a), Pollák Máté (7. b) – 6. helyezés

Szent István trónra lépésétől az Árpád-ház kihalásáig című történelmi és műveltségi vetélkedő, megyei:
Bukovics Karolina, Kovács-Simon Adél, Mandák Petra (6. b) – 2. helyezés
Hunya Miklós, Jó-Dobronya Ádám, Kovács-Simon Bálint (6. b) – 4. helyezés
Jónás Adriána, Szenczi Sára, Kicsák Roland (6. a) – 10. helyezés

Rajzverseny: Víz világnapja
Kalderál Kevin (4.b), Vastag Krisztián (4.b), Kiss Lili (4.b), Bánáti Rebeka (4.b), Hajdu Natália (4.b), Mezei Cintia (4.b), Fauzer Marcell Tamás (4.b)

Iskolai tanulmányi versenyeink

Iskolai tanulmányi verseny – alsó tagozat:
2. osztály: I. Szűcs Botond (2.b), II. Nagy Levente (2.b), III. Németh Nóra (2.b), Laskai Lejla (2.b), Fauzer Bence (2.b)
3. osztály: I. Tóth Kristóf (3.a), II. Gálosi Dorka (3.a), III. Dobosi Hanna (3.a)
4. osztály: I. Félegyházi Laura (4.a), II. Bukovics Kamilla (4.a), III. Németh Boglárka (4.b)

Iskolai szavalóverseny – alsó tagozat
1.-2. osztály: I. Keresztessy Zita (1.b), II. Bereczki Réka (1.a), III. Nagy Kiara (1.a) és Varga Viktória (2.a)
Különdíj: Zakariás Elizabet (2.b)
3.-4. osztály: I. Gálosi Dorka (3.a), II. Horváth Ármin (3.a), III. Vaszi Zsófi (3.b) és Varga Fruzsina (4.a)
Különdíjas: Kalderál Kevin (4.b, saját vers), Mandák Liza (3.a, apukája által írt vers)

Iskolai szavalóverseny – felső tagozat
Rohovánszky Dóra (8. a), Karalyos Kriszta (6. b), Farkas Kevin (6. a) – továbbjutottak a városi szavalóversenyre;
Patkóczi Anita (8. a), Aszódi Veronika (6. b), Vödrös Olivér (8. a)

Magyar nyelv és irodalom:
5. évfolyam: I. Bánáti Dávid (5. a) és Vicze Bálint (5. b), II. Pétervári Szabolcs (5. b), III. Bartha Róbert (5. a) és Deák Ferenc (5. b)
6. évfolyam: I. Bukovics Karolina és Karalyos Kriszta (6. b), II. Zimmerer Dominik (6. b), III. Kovács-Simon Bálint (6. b)
7. évfolyam: I. Gazda Virág (7. a) és Kontics Virág (7. b), II. Zrupkó Ádám (7. a), III. Langer Liza (7. b)
8. évfolyam: I. Solymári Kristóf és Vígh Édua (8. a), II: Halmos Dominik és Adorján Lili (8. a)

Angol:
5. évfolyam: I. Pétervári Szabolcs (5. b), II. Bartha Róbert (5. a), III. Lukács Márton (5. a)
6. évfolyam: I: Jó-Dobronya Ádám (6. b), II. Zimmerer Dominik és Karalyos Kriszta (6. b), III. Salamon Emese (6. a)
7. évfolyam: I. Béres Sára (7. b) és Zrupkó Ádám (7. a), II. Lekli Zsolt (7. a), III. Csöregi Dóra (7. a)
8. évfolyam: I. Ujvári Bálint (8. b), II. Kiss Eszter és Vödrös Olivér (8. a), III. Adorján Lili és Dávid Csenge (8. a)

Német:
Pirer Szilvia (5. a), Hunya Miklós, Bukovics Karolina és Kovács-Simon Adél (6. b), Acél Dávid (7. a), Nagy Barbara (8. a)

Történelem:
5. évfolyam: I. Deák Ferenc (5. b), II. Pétervári Szabolcs (5. b), III. Wölfinger Virág (5. b)
6. évfolyam: I. Bukovics Karolina (6. b), II. Hunya Miklós (6. b), III. Kovács-Simon Adél (6. b)
7. évfolyam: I. Pollák Máté (7. b), II. Acél Dávid (7. a), III. Gazda Virág (7. a)
8. évfolyam: I. Halmos Dominik (8. a), II. Adorján Lili (8. a), III. Psenák Dominik (8. b)

SPORT
Városi Sportverseny

1.-2. osztály: Varga Viktória (2.b), Németh Nóra (2.b), Deák Gergely (2.b), Zana Kristóf (2.b), Varga Róbert (2.a), Németh Vanessza (2.a), Pusztai Kitti (1.b), Homoki Rebeka (1.b), Kolompár András (1.b), Bereczki Réka (1.a), Mezei Milán (1.a), Cserei Gergely (1.a) – 2. helyezés

Foci: Winter cup
Hubácsek Márton (3.a), Vida Dorián (3.a), Antalics Ádám (3.b) – 2. helyezés

Úszás: Aquatlon emlékverseny
Fenyves Lili (3.a) – 4. helyezés

Aquatlon regionális döntő
Fenyves Lili (3.a) – 3. helyezés

Tánc: Ritmus csapatok országos bajnoksága disco csoport
Marosújvári Kristóf (4.a), Vaszi Zsófi (3.b) – 2. helyezés
Soroksár: Bodocz Lara (4.b) 2. és 2. helyezés
Esztergom: Bodocz Lara (4.b) – 1. és 2. helyezés

Kézilabda:
Tatár Enna (3.b)

Sakk:
Gyermek csapatbajnokság: Pétervári Szabolcs (5. b) – 1. és 3. helyezés
Felnőtt csapatbajnokság: Pétervári Szabolcs (5. b) – 1. helyezés

Labdarúgás diákolimpia – városi:
III. korcsoport, fiú – 2. helyezés

Kosárlabda diákolimpia – városi:
III. korcsoport, fiú – 2. helyezés
IV. korcsoport, fiú – 2. helyezés


Iskolai papírgyűjtés:

Összesen 6800 kg papírt gyűjtöttünk össze, ebből 4688 kg-ot az alsósok, 2070 kg papírt pedig a felsősök hoztak.

Alsós helyezések: I.: 4.b II.: 3.b III.: 2.b IV.: 3.a V.: 4.a VI.: 1.a VII.: 1.b VIII.: 2.a
Felsős helyezések: I.: 7.b II.: 6.a III.: 5.b és 8.a IV.: 5.a V.: 6.b VI.: 8.b VII.: 7.a

Mindenkinek gratulálunk!

 

Add a Comment

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.