2017. februári sikereink

sikereinkBüszkék vagyunk iskolánk tanulóira, akik február hónapban a következő eredményeket érték el tanulmányi és sportversenyeken:

Zrínyi Ilona Matematikaverseny – megyei:
2. b: Nagy Levente, Szűcs Botond, Berki Kadosa, Varga Viktória, Németh Nóra, Zana Kristóf, Molnár Máté
3. a: Dobosi Hanna, Hubácsek Márton, Horváth Ármin, Tilk Csongor, Vida Dorián
3. b: Jung Bence, Gurmai Nimród, Hajnik Gergő, Antalics Ádám
4. a: Bukovics Kamilla
4. b: Bodocz Lara, Németh Boglárka, Bánáti Rebeka, Steiner Dávid, Fauzer Marcell

Tudásbajnokság, levelező tanulmányi verseny:
Antalics Ádám (3. b): matematika – arany fokozat (első félév)
Tatár Enna (3. b): környezetismeret – ezüst fokozat (első félév)
Karalyos Kriszta (6. b): angol – bronz fokozat; történelem – bronz fokozat (első félév)
Raczkó Vanda (6. b): történelem – arany fokozat (első félév)

Bolyai Természettudományi csoportverseny:
Kovács-Simon Adél, Mandák Petra, Bukovics Karolina, Karalyos Kriszta (6. b): IV. helyezés – Pannónia-Észak
Gál Norbert, Deák Ferenc, Patkóczy László, Pétervári Szabolcs (5. b)
Acél Dávid, Csöregi Dóra, Lekli Zsolt, Vozák Tímea (7. a)
Adorján Lili, Halmos Dominik, Solymári Kristóf, Vígh Édua (8. a)
Kiss Eszter, Mikus Márk, Vödrös Olivér, Szalóczy Zoltán (8. a)
Hunya Miklós, Hopka Dániel, Jó-Dobronya Ádám, Kovács-Simon Bálint (6. b)
Kicsák Roland, Jónás Adriána, Halmos Bettina, Szenczi Sára (6. a)
Pollák Máté, Szabó Krisztián, Stolczenberger Ábel, Jónás Roland (7. b)

Zrínyi Ilona Matematikaverseny:
Pétervári Szabolcs (5. b)

Megyei úszóverseny, Tatabánya:
Horváth Ármin (3. a): mellúszás – I. helyezés, váltó – III. helyezés, hátúszás – IV. helyezés,  gyorsúszás – IV. helyezés
Fenyves Lili (3. a): mellúszás – V. helyezés, gyorsúszás – IV. helyezés, hátúszás – IV. helyezés

Discotánc-verseny:
Marosújvári Kristóf (4. a): 9. helyezés
Bodocz Lara (4. b)

Bozsik foci:
Kolompár Dániel (1. a) – kiemelt játékos (oklevél)
Németh Nóra (2. b) – kiemelt játékos (oklevél)
Antalics Ádám (3. b) – kiemelt játékos (oklevél)
Varga Fruzsina (4. a) – kiemelt játékos (oklevél)
Gudor Imre (4. b) – kiemelt játékos (oklevél)

Szén János Labdarúgó Kupa:
III. korcsoport (5-6. osztály): II. helyezés

Arany János Labdarúgó Kupa:
IV. korcsoport (7-8. osztály): II. helyezés

Bozsik téli labdarúgó torna:
Iskolánk csapata a III. és IV. korcsoportban is verhetetlen volt.

Síelés (Ausztria):
Antalics Ádám (3. b): bronzérem

Kosárlabda diákolimpia – városi:
III. korcsoport lány: 3. helyezés
III. korcsoport fiú: 2. helyezés

Sakk diákolimpia – megyei:
Pétervári Szabolcs (5. b): II. helyezés

Gratulálunk tanulóinknak!

Add a Comment

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.