2017. áprilisi sikereink

Rengeteg oklevelet, érmet, elismerést gyűjtöttek diákjaink áprilisban is!

Ebben a tanévben iskolánk tanulói készítették el a Szent György napi sárkányt a Szentgyörgymezei Olvasókör rendezvényére.
Bukovics Kamilla (4.a), Katona Maja (4.a), Kicsindy Anna (4.a), Félegyházi Laura (4.a), Varga Fruzsina (4.a)

sárkány

Városi szavalóverseny:
Bereczki Réka (1.a) – 4. helyezés,
Gálosi Dorka (3.a) – 3. helyezés,
Keresztessy Zita (1.b) és Horváth Ármin (3.a) emléklapot kapott

XVI. Ister-Granum Eurorégiós vers- és mesemondó verseny:
Gálosi Dorka (3.a) – 1. helyezés

Valamikor réges rég – Mondaíró pályázat a városi könyvtár szervezésében:
Varga Márk Lajos (7. a) – 1. helyezés
Acél Dávid, Lekli Zsolt, Vozák Tímea, Zrupkó Ádám (7. a)
Műveik nyomtatásban is megjelentek!

Víz világnapja alkalmából megrendezett rajzpályázat:
Varga Fruzsina (4.a), Bukovics Kamilla (4.a)

A Föld napja alkalmából rendezett Vízkincs-kereső vetélkedő:
Adorján Lili, Dávid Csenge, Halmos Dominik, Mikus Márk, Szalóczy Zoltán  (8. a) – 1. helyezés

A Föld napja alkalmából rendezett verseny a felső tagozatosoknak:
1. helyezett: 6. b osztály
2. helyezett: 8. a osztály
3. helyezett: 7. b osztály

Föld napja a Babitsban  Föld napja a Babitsban

Tudásbajnokság (internetes levelező tanulmányi verseny):
Tatár Enna (3.b) környezetismeret  – ezüst fokozat
Antalics Ádám (3.b) matematika – arany fokozat, és megyei 25. helyezés
Raczkó Vanda (6. b) történelem – arany fokozat és megyei 4. helyezés
Karalyos Kriszta (6. b) történelem – ezüst fokozat és megyei 5. helyezés; angol – arany fokozat és megyei 7. helyezés

Honismereti tanulmányi verseny (internetes tanulmányi verseny):
Raczkó Vanda (6. b): megyei és országos 1. helyezés
Karalyos Kriszta (6. b): megyei 11. helyezés

Kerékpáros Kresz-verseny:
Wölfinger Virág (5.b), Vicze Bálint (5.b) – 2. helyezés
Acél Dávid (7.a) – 2. helyezés
Demjén Dóra (7.a) – 2. helyezés

Elsősegélynyújtó verseny Dorogon:
Horváth Alexandra, Wölfinger Eszter, Stolczenberger Ábel, Kiss Klaudia, Bodó Mercédesz (7. b)

Területi birkózó verseny, Nagysáp:
Jung Marcell (1.b) – 1. helyezés,
Pósa Milán (1.b) – 3. helyezés,
Fauzer Marcell (2.b) – 1. helyezés

Diákolimpia, labdarúgás:
II. korcsoport, körzeti döntő – 3. helyezés
csapattagok: Varga Róbert (2.a), Hubácsek Márton (3.a), Vida Dorián (3.a), Antalics Ádám (3.b), Minczér Viktor (4.a), Petróczy Attila (4.a), Markó Bálint (4.a), Girincsi Zsombor (4.a), Vastag Krisztián (4.b), Bereczki Ákos (4.b)
IV. korcsoport, városi – 2. helyezés
Csapattagok: Kisdéry Dániel, Kisjuhász Dominik, Lukács András, Solymári Kristóf (8. a), Magó Bence, Mester Bence, Tóth Kristóf (8. b), Vörös Levente (7. a)

Napközis sorverseny:
városi 5. helyezés
csapattagok: Fenyves Lili (3.a), Vida Dorián (3.a), Vaszi Zsófi (3.b), Tatár Enna (3.b), Antalics Ádám (3.b), Hajnik Gergő (3.b), Katona Maja (4.a), Félegyházi Laura (4.a), Minczér Viktor (4.a), Bodocz Lara (4.b), Gudor Imre (4.b), Vastag Krisztián (4.b)

Kézilabdatorna kupa:
Eszenyi Krisztián (4.a) – 3. helyezés

Kézilabdatorna:
Tatár Enna (3.b) – 1. helyezés

„Carmen TSE” modern tánc:
Soroksár: Vaszi Zsófi (3.b), Marosújvári Kristóf (4.a) – 2. helyezés
Békéscsaba (országos táncverseny): Bodocz Lara (4.b) – 1, 1, 1, 2, 2. helyezés
Törökbálint, magyar bajnokság: Bodocz Lara (4.b) – 1. helyezés

Országos teremíjász bajnokság:
Antalics Péter (6. a) – 1. helyezés

V. Esztergomi FIDE OPEN (nemzetközi) sakkverseny:
Pétervári Szabolcs (5. b) – 1. helyezés

Gratulálunk tanulóinknak!

 

Add a Comment

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.